piątek, 16 sierpnia 2013

Lalka ..

W pewnym miasteczku w Anglii mieszkała sobie małżeństwo z dwójką dzieci , dziewczynką Charlie , która miała 6 lat i chłopczykiem Jackiem , który miał 11 lat. Rodzinka była bardzo szczęśliwa aż do czasu kiedy mała Charlie przyniosła do domu przerażającą lalkę. Od tego czasu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. W domu zaczęto zauważać coraz więcej zmian , meble były po przestawiane lecz nikt z członków rodziny nie ruszał ich , drzwi same się otwierały i zamykały a w szyby zaczęły wlatywać czarne kruki. Rodzina była przerażona i po pewnym czasie Matka dzieci zaczęła dostrzegać u nich zmianę. Dziewczynka stała na wprost okna i się w nie wpatrywała cały dzień , chłopczyk natomiast spędzał całe dnie w piwnicy. Rodzice nie wiedzieli co się dzieje z ich dziećmi. [...] Pewnej nocy lalka kazała Charlie zabić rodziców i jej brata , więc wzięła ona nóż z kuchni i stanęła nad nimi. Śmiała się wbijając im nuż. Potem poszła do brata by zabić i jego. Zrobiła to. Następnego dnia do domu przyjechała sprzątaczka by posprzątać gdy weszła do domu , w korytarzu wisiały ciała zabitych i na ścianie widniał napis '' To dopiero początek .. '' Charlie i jej lalka nie została odnaleziona.

========================================
Chcecie drugą część ?? :) 

6 komentarzy:

 1. Dawaj więcej takich historii! I dodawaj zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam Cię do Liebster Award :)
  Więcej informacji na moim blogu :)
  http://whenever-you-kiss-him-im-breaking.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie lalki przerażające i początek i ona kojarzy mi się trochę z filem "Obecność" stąd pomysł czy się mylę może? ^^ Z chęcią poczytam więcej uwielbiam takie historie. Obserwuje i będe wpadać, na pewno
  Wreście coś strasznego
  To może i moja historia ci się spodoba oraz drugi blog (raczej tak) ^^

  Zapraszam Cię do mnie na nową notkę (i te stare ^^ )
  http://deszcz-krwi.blog.onet.pl/
  Mam nadzieje, że napiszesz jak ci się ona podoba ^^
  I na mojego drugiego bloga o książkach
  www.upadle-anioly-ksiazki.blog.onet.pl
  Znajdź taką jaką czytałaś i napisz co o niej myślisz :)
  Spory wybór ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodawaj więcej !! :D
  Jestem niezaspokojona :D :D
  Uwielbiam takie straszne historie!
  Zajrzyj do mnie... myślę że Ci się spodoba.
  http://crimeiseverywhereopowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne, ale chyba liczyłam na lepsze zakończenie, bardziej przerażające. :D `ale jeśli sama to pisałaś to WOW. Niezłe. :) Pisz więcej.

  OdpowiedzUsuń